• image
 • image
Події

16-17 грудня 2016

#iREALUKRAINE

Наймасштабніший захід року для фахівців ринку нерухомості України!

В грудні ринок нерухомості України очікує наймасштабніший щорічний захід - V НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ ФАХІВЦІВ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ #iREALUKRAINE, який цього року організовується спільно FIABCI Україна та СФНМУ (Спілкою Фахівців Нерухомого Майна України). Форум відбудеться 16-17 грудня в м. Київ в приміщенні "Inveria Flow Space", вул. Володимирська 49А.

Більш ніж 100 представників ринку нерухомості України - ріелтори, забудовники, архітектори на інші фахівці планують відвідати Форум, в рамках якого відбудеться унікальна подія - Перша Українська Фабрика Бізнес-ідей FIABCI, під час якої буде розроблено прогноз розвитку ринку нерухомості України на найближчі 10 років. Також всі бажаючі можуть взяти участь у щорічному Конкурсі «Професійне Визнання 2016р.» та Рейтингу «Кращі Ріелторські Компанії 2016р.» від Спілки Фахівців Нерухомого Майна України.

Всіх учасників Форуму очікує 2-денна Програма, яка передбачає: лекції відомих спікерів - професіоналів ринку нерухомості та експертів FIABCI (Артур Оганесян, Україна, Володимир Комісаров, Латвія, Вааг Мовсесян Франція та ін.), практичні кейси, розробку ймовірних сценаріїв розвитку ринку нерухомості України на наступні 10 років, професійне та неформальне спілкування та святкові вечірки!

Для отримання прогнозу розвитку ринку нерухомості України буде застосовуватись технологія Foresight (переклад з англ. «передбачення»), якою з учасниками поділяться найкращі бізнес-тренери та фасилітатори України Євген Пестерников, Олексій Світличний, Альона Беца і Катерина Пилипчук.

За результатами участі кожен відвідувач Форуму #iREALUkraine отримає нові знання, бачення розвитку власного бізнесу в умовах розвитку ринку України, нові ідеї щодо більш ефективної роботи на ринку, нові бізнес-контакти, нових бізнес-партнерів, друзів та незабутні враження! Найперспективніші інноваційні рішення для ринку нерухомості отримають відзнаку #iREALAward та менторську підтримку від FIABCI-Україна протягом року після заходу.

V Національний Форум #iREALUkraine відбудеться за підтримки Silver СПОНСОРІВ: медіа-групи AVISO та тренінгового центру REALTrainings!

Отримати більш детальну інформацію та придбати квитки на Форум можна тут: www.ireal2016.com.ua Чекаємо на Вас!

Команда організаторів СФНМУ, FIABCI-Україна
Любов Фурса +38 067 547 32 39 lubovfursa@rambler.ru
Марина Шевченко +38050 604 52 47 marina.shevchenko@gmail.com

 


Партнери FIABCI-Ukraine

 • Група компаній "Титул"
  Група компаній "Титул"
 • Інформаційне Видання
  Інформаційне Видання
 • Ccim institute
  Ccim institute
 • Інформаційне Видання
  Мир квартир
 • Aviso
  Aviso
 • Ріелторська Палата України
  Ріелторська Палата України