• image
 • image

Навчання та професійний розвиток


Дорогі члени FIABCI-Україна!

Хочемо донести до вашого відома інформацію про проведення ВЕБІНАРІВ від СВІТОВОЇ РАДИ МЕНЕДЖЕРІВ (World Council of Managers – WCM) FIABCI.

Після успіху попередньої серії вебінарів Світової ради менеджерів FIABCI, які були зорієнтовані на німецькомовні країни, Північну Америку і Канаду, Світова рада менеджерів FIABCI планує незабаром організувати вебінар, який буде зосереджений на темі: “Управління житловою нерухомістю: основні задачі, проблеми та їх рішення.”

Вебінар буде розроблений спеціально для тих членів FIABCI, які розташовані в південній Європі.

Вебінар Світової ради менеджерів буде доступний всім членам FIABCI і розроблений для професіоналів у сфері нерухомості і пов’язаних з нерухомістю галузей, а також для потенціальних міжнародних інвесторів. Вебінари є одними з переваг членства у FIABCI, що приносять корись нашим членам і сприяють пощиренню експертних знань і інформації по всьому світу.

Основою для дискусії на вебінарі буде “Перелік питань про принципи управління кондомініумом”, який створив Майкл фон Хауфф, президент Світової ради менеджерів FIABCI. Анкета зосереджена на основних аспектах управління кондомініумом, які порівнюються між різними країнами. Цей документ забезпечує всеосяжне розуміння теми.

Для вашого перегляду Світова рада менеджерів додала також промову Майкла фон Хауффа про «Міжнародні аспекти управління кондомініумом», яку він презентував у Швейцарії. Нижче ви знайдете посилання на попередні вебінари англійською мовою: ви зможете передивлятись їх і використовувати інформацію як довідку для подальших вебінарів.

Інформаційне наповнення вебінару дуже інтенсивне, тому зазвичай WCM FIABCI створюють 3 серії для кожної програми вебінару. Першу серію вебінару планується провести в ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ БЕРЕЗНЯ.

Точну дату та час і інформацію про спікерів невдовзі ми розмістимо на сайті, а також надішлемо всім членам FIABCI-Україна.

Для тих, хто не зможе взяти участь у вебінарі, пізніше буде можливість завантажити запис.

З найкращими побажаннями, FIABCI-Україна і Світова рада менеджерів FIABCI

Доступ до вебінарів Світової ради менеджерів FIABCI

 

FIABCI стала первой организацией, которая в 1980 году ввела международное образование в сфере недвижимости, выдавая Сертификаты Специалиста по Международной недвижимости (от англ. Certified International Property Specialist – CIPS).

Сегодня Университет FIABCI предлагает желающим две международные образовательные программы: программу профессионального образования FIREC (FIABCI International Real Estate Consultant), которая была создана для активно практикующих специалистов рынка недвижимости, а также программу получения диплома в сфере международной недвижимости "Diploma in International Real Estate", разработанную в сотрудничестве с университетами-партнерами FIABCI.

Выпускники обеих программ имеют право использовать статус, предоставляемый сертификатом международной ассоциации недвижимости FIABCI, дипломы FIREC и FIABCI. В нашей программе принимают участие университеты – партнеры FIABCI, при этом их студенты могут рассчитывать на привлечение в качестве «студентов-кандидатов», заинтересованных в изучении рынка международной недвижимости, во время обучения. Программа получения звания специалиста FIABCI по рынку международной недвижимости FIREC находится под контролем Университета FIABCI.

Курсы

Каждый член FIABCI, в зависимости от его интересов и потребностей, может пройти (в том числе, постепенно) полный курс обучения и получить соответствующую степень, а может ограничиться только интересующими его направлениями и получить сертификат о прохождении одного или нескольких из следующего списка курсов:

 • Фундаментальные основы международных рынков недвижимости.
 • Международное сотрудничество и построение партнерской сети.
 • Работа с клиентами и проведение переговоров в сфере международной недвижимости.
 • Маркетинг международной недвижимости.
 • Международное финансирование операций с недвижимостью и валюты.
 • Этика в сфере международной недвижимости.
 • Технологии международных операций с недвижимостью.
 • Новации рынка недвижимости: «интеллектуальные» здания и пр.
 • Международный рынок торговых зон.
 • Международные сделки и раздел комиссионных.

Выпускники Университета FIABCI...

 

Партнери FIABCI-Ukraine

 • Група компаній "Титул"
  Група компаній "Титул"
 • Інформаційне Видання
  Інформаційне Видання
 • Ccim institute
  Ccim institute
 • Інформаційне Видання
  Мир квартир
 • Aviso
  Aviso
 • Ріелторська Палата України
  Ріелторська Палата України